Pivovar Trebon

Prohlídka pivovaru

INFORMACE K PROHLÍDKÁM NA

WWW.CESKYREGENT.CZ

 

Zajímá Vás, jak se v Třeboni vaří pivo? Seznamte se s více než 600 let starou historií vaření piva v jednom z nejstarších pivovarů na světě. Rodinný pivovar Bohemia Regent pořádá prohlídky, při kterých si můžete prohlédnout prostory, v nichž se vaří třeboňské pivo zblízka a nejen to. Seznamte se i s jedinečnou schwarzenberskou architekturou, do které je třeboňský pivovar zasazen. Nechte na sebe dýchnout atmosféru jednoho z nejstarších pivovarů ve střední Evropě.

Během cca 70 minutové prohlídky navštívíte nejdůležitější provozní části pivovaru. Začínáme na pivovarském nádvoří, na kterém je nově zrekonstruovaná kašna, ze které při slavnostních příležitostech teče pivo. Dále pokračujeme přes varnu a další technologická zařízení do historického pivovarského podzemí, kde dozrává naše pivo vyráběné tradičním českým způsobem. Dozvíte se o všech fázích výroby a postupech vaření našeho piva. V nově zrekonstruovaném sklepení pivovaru ochutnáte jedinečné nefiltrované a nepasterizované pivo, které neopustilo sklepy pivovaru.

Vstupenky lze zakoupit 10 minut před začátkem prohlídky na recepci pivovaru. Na denní prohlídku není rezervace nutná, u nočních prohlídek bychom přivítali, obzvláště pokud je vás víc než pět, kdybyste si termín zarezervovali předem telefonicky na tel: +420 777 357 090, abychom věděli, kolik průvodců máme připravit.