Pivovar Trebon

Bohemia Regent spol. s r.o.

NOVÝ E-SHOP PIVOVARU REGENT


INFO +420 384 721 320

OBJEDNAVKY +420 777 357 076

!!!!!NEW ENGLISH WEB VERSION!!!!!

!!!!!NEW GERMAN WEB VERSION!!!!!

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách pivovaru Bohemia RegentPivovar  Regent spol. s r.o. nabízí všem milovníkům zlatavého moku pivo pod obchodní značkou Bohemia Regent. Pivovar  je v historickém jádru města Třeboně v jižních Čechách, v blízkosti rybníka Svět a zámeckého parku. Tradice pivovaru sahá až do 14 století.

Pivo se vaří jak tradiční technologií s využitím spilky v areálu pivovaru, tak moderním způsobem, který podstatně zkracuje výrobní cyklus. K výrobě se používá výhradně přírodních surovin.

Nová edice třetinkových lahví "MÁ VLAST" přináší jedinečnou příležitost přiblížit historii a krásu českých měst českému i zahraničnímu turistovi, potažmo návštěvníkovi, cestou nejoblíbenějšího moku naší země jako je tradiční české pivo. Více...

MIX KARTON 24 PIV Z EDICE MÁ VLAST O OBJEMU 0,33L

Pivovar nabízí několik druhů piv, také nealkoholické nápoje a destiláty, které si můžete prohlédnout v naší nabídce >>

 

 

_________________________________________________________________________________________________

CELOROČNÍ noční prohlídky pivovaru s ochutnávkou piva a chleba

Již od roku 2016 jsme pro Vás připravili noční prohlídky pivovarem s ochutnávkou piva v historickém podzemí pivovaru. Zažít můžete tajemnou noční procházku pivovarem s průvodcem a loučem.

Projdete se starým pivovarským podzemím, ochutnáte domácí chléb pečený s použitím pivovarských kvasnic. Můžete ochutnat i nefiltrované nepasterizované pivo v nově zrekonstruovaném pivovarském sklepě Zbrojnice.

Noční prohlídky se konají každý pátek a sobotu.Info o časech zde.

U nočních prohlídek bychom přivítali, obzvláště pokud je vás víc než pět, kdybyste si termín zarezervovali předem telefonicky na tel: +420 777 357 090, abychom věděli, kolik průvodců máme připravit.

Pro skupiny možno domluvit i jiný termín na tel: 777 357 090. Více informací

 

 

 

 


Unikátní pivní kašna na nádvoří pivovaru

V roce 2012 byla na nádvoří knížecího pivovaru obnovena rozměrná kamenná "pivní kašna" s výčepními kohouty na barokní kružbě a velkou piniovou (či chmelovou) kamennou šiškou na centrálním sloupu. Tato kašna představuje celoživotní dílo kamenické rodiny Máců a zároveň je srdeční záležitostí majitele pivovaru. Při zvláštních příležitostech, jako jsou např. Pivní slavnosti či Dračí lodě, se kašna mění ve výčepní bar, a můžete zde dostat čepované pivo přímo z kašny.

 

 

RESTAURACE REGENTGOLD

Telefon pro rezervace: 602 302 622

www.regentgold.cz